AMFÍK BUKOVINA  |   Aktuality  |   Kalendář akcí  |   Restaurace  |   Ubytování  |   Svatby a oslavy  |   Pro firmy a konference  |   Fotogalerie  |   Kontakty

Aktuality

Amfík Bukovina a provoz v rámci nařízených opatření

publikováno: 21. 3. 2020

Vážení návštěvníci,

Od 14. 3., kdy vláda vyhlásila pro území ČR nouzový stav a s ním související následná opatření, která mají zamezit šíření nového koronaviru SARS-CoV-2, přizpůsobujeme provoz Amfíku tak, abychom i nadále byli cílem Vašich vycházek, nebo místem, kde můžete relaxovat a alespoň na chvíli uniknout od stresujících informací, které se na nás, občas zbytečně v tunách, v těchto dnech valí. Nicméně provoz občerstvení Amfíku je provoz rekreační, a tedy v těchto dnech zbytný, proto jsme se po omezeních prodeje o uplynulém víkendu rozhodli občerstvení dočasně zavřít, a to do doby, než budou uvolněna nařízení o omezení pohybu. Jakmile se tak stane, budeme se snažit pro Vás otevřít nejbližší možné odpoledne i mimo běžné otevírací dny, samozřejmě v závislosti na aktuálních personálních kapacitách. Stejně tak, jako jsme nyní omezovali provoz podle toho, jak přicházela jednotlivá zpřísnění opatření, budeme provoz obnovovat v souladu s jejich uvolňováním.

Co se týká provozu samotného areálu Amfíku Bukovina, ten zůstává otevřený dle aktuální otevírací doby. Hlavním důvodem pro to je, sice platí omezení pohybu ve veřejném prostoru, ale vycházky do přírody jsou doporučované. Pokud se tedy rozhodnete vyrazit na zdravotní procházku na Amfík, je Vám plně k dispozici, jen Vás žádám o dodržování zákazu shromažďování (často se tak děje například v prostorách dětského hřiště) a nasazení roušek v případě, že se zde potkáte s dalšími lidmi.

Několik informací k plánovaným akcím: Téměř s jistotu lze předpokládat prodloužení platných omezení. Máte-li u nás naplánovanou akci (narozeniny, svatbu, firemní akci atp.), obecně platí, že tyto akce zůstávají zarezervované a budou zrušeny automaticky pouze v případě, že se termín jejich konání bude krýt s obdobím omezení pohybu osob ve veřejném prostoru nebo zákazem provozu stravovacích zařízení. Pokud se Vás bude taková situace týkat, budeme Vás kontaktovat a domluvíme se na dalším postupu. V ostatních případech prosím vyčkejte, jak se bude stav vyvíjet a budeme se domlouvat dle aktuální situace. Stejně tak Vás prosím, pokud již nyní víte, že akci, kterou u nás máte zarezervovanou chcete odložit, nebo úplně zrušit, dejte nám co nejdříve vědět.

Věřím, že pokud se budeme všichni chovat zodpovědně a budeme S ROZUMEM dodržovat nařízená opatření, dočkáme se brzy obratu k lepšímu.

Jan Zavřel, ředitel organizace

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek
a neunikne Vám žádná akce.Mám zájem o akce pro:
www.amfikbukovina.cz | 2017