UBYTOVÁNÍ

KONTAKTY

Vedoucí provozu ubytování

Rezervace po telefonu a rezervace ubytování v kempu a TeePee

 +420 602 132 483

zdenka.mikulcikova@amfikbukovina.cz

PENZION

Pokoje penzionu se nacházejí v prvním patře hlavní budovy. K dispozici je dvoulůžkový pokoj s výhledem do krajiny, třílůžkový pokoj s výhledem do areálu a pro ty, kteří mají rádi romantické večery pod hvězdami, nebo snídaně za svítání máme dvoulůžkový pokoj s přistýlkou a velkou terasou.
Mimo uvedených pokojů jsou zde k dispozici i dva turistické pokoje, jeden šestilůžkový a jeden osmilůžkový. Oproti standardním pokojům jsou tyto pokoje vybaveny patrovými postelemi, jinak má opět každý pokoj své sociální zařízení a výhled do krajiny. 

BUNGALOVY

Připraveny jsou pro Vás 4 bungalovy umístěné v klidné části areálu za rybníkem. Kapacita bungalovu jsou 4 osoby, nejčastěji rodiny s dětmi, ale pohodlí budou mít i 4 dospělí. Každý bungalov má vlastní sociální zařízení, lednici a vybavenou kuchyňku. Ideální na prodloužený víkend nebo rodinnou dovolenou.

STANOVÁNÍ a KARAVANING

V areálu Amfíku Bukovina jsou Vám k dispozici plochy pro nocování ve stanu nebo karavanu. Plochy jsou vybaveny přípojkami k elektřině. Zděná budova se sprchami a toaletami je v dosahu několika desítek metrů podle toho, kde se rozhodnete stan nebo karavan postavit.
 

TEEPEE

Pro nadšence, milovníky zážitků a dobrodružství máme k dispozici několik indiánských teepee. Stejně jako při kempování ve stanu nebo karavanu je k dispozici nedaleké sociální zařízení. TeePee lze využít i v případě, že jste u nás ubytováni v penzionu nebo bungalovu jako zpestření některé z nocí. Teepee mají kapacitu 8 - 12 osob, ale pro pohodlné přenocování doporučujeme obsazovat do 6 osob na 1 teepee.
 

Kontaktní údaje:

Popovice 379, 686 04 Popovice, Zlínský kraj

IČ: 71294953 DIČ: CZ71294953

NAPIŠTE NÁM

  • Facebook

PROVOZNÍ DOBA

 

AREÁL

1. listopadu - 31. března

9:00 - 18:00

RESTAURACE

16. října - 15. dubna

Pondělí až pátek: Zavřeno

Sobota, neděle a svátky: 13:00 - 17:00

V případě trvalého deště může být

otevírací doba restaurace upravena!

© 2021 Amfík Bukovina Popovice, p.o. | Jan Zavřel Created with Wix.com