top of page
24_10X_Page_1.jpg

UBYTOVÁNÍ

KONTAKTY

Vedoucí provozu ubytování

Dotazy k ubytování

telefonické rezervace

+420 602 132 483

ubytovani@amfikbukovina.cz

pro_printing.png

PENZION

Pokoje penzionu se nacházejí v prvním patře hlavní budovy. K dispozici je dvoulůžkový pokoj s výhledem do krajiny, třílůžkový pokoj s výhledem do areálu a pro ty, kteří mají rádi romantické večery pod hvězdami, nebo snídaně za svítání máme dvoulůžkový pokoj s přistýlkou a velkou terasou.
Mimo uvedených pokojů jsou zde k dispozici i dva turistické pokoje, jeden šestilůžkový a jeden osmilůžkový. Oproti standardním pokojům jsou tyto pokoje vybaveny patrovými postelemi, jinak má opět každý pokoj své sociální zařízení a výhled do krajiny. 

BUNGALOVY

Připraveny jsou pro Vás 4 bungalovy umístěné v klidné části areálu za rybníkem. Kapacita bungalovu jsou 4 osoby, nejčastěji rodiny s dětmi, ale pohodlí budou mít i 4 dospělí. Každý bungalov má vlastní sociální zařízení, lednici a vybavenou kuchyňku. Ideální na prodloužený víkend nebo rodinnou dovolenou.

STANOVÁNÍ a KARAVANING

V areálu Amfíku Bukovina jsou Vám k dispozici plochy pro nocování ve stanu nebo karavanu. Plochy jsou vybaveny přípojkami k elektřině. Zděná budova se sprchami a toaletami je v dosahu několika desítek metrů podle toho, kde se rozhodnete stan nebo karavan postavit.
 
bottom of page