top of page

Místo pro Vaše akce

Amfík pro firmy

Areál Amfík Bukovina nabízí několik prostor vhodných pro různé typy formálních i neformálních firemních akcí, pro které zajistíme catering, velkokapacitní stan nebo zajímavé volnočasové aktivity!

 

Team buildingy

Výjezdní porady

Prezentace produktů

Školení

Setkání se zákazníky

Jednání v diskrétním prostředí

Konference

a jiné...

V závislosti na plánovaném počtu účastníků a ročním období lze využít:

Sál restaurace s kapacitou až 40 osob s možností promítání.

Multifunkční halu s kapacitou až 300 účastníků s možností velkoformátového promítání.

Venkovní Grill park s kapacitou 50 účastníků, při postaveném velkokapacitním stanu až 120 účastníků.

Za hezkého počasí lze pro prezentace využít i malý nebo velký amfiteátr.

Kromě hlavních prostor nabízíme pronájem malého jednacího sálu pro 12 osob s možností promítání na plazmový televizor.

Samozřejmostí je možnost parkování u areálu, popřípadě na vnitřním parkovišti.

Kromě prostor pro Vaši firemní akci zajistíme UBYTOVÁNÍ, CATERING, STANYVOLNOČASOVÉ AKTIVITY!

Podmínky pronájmu ke stažení

Pro firmy

Svatby a oslavy na Amfíku

Svatby

Areál Amfík Bukovina nabízí pro Váš svatební den ideální kombinaci klidného prostředí a pestré nabídky prostor. Díky malebnému údolí, ve kterém se areál nachází je zde možné pořádat svatby "vše na jednom místě", to znamená od obřadu až po večerní zábavu s možností ubytování. Žádné přesouvání a přejíždění.

Společně s našimi partnery můžeme zajistit velkokapacitní párty stan, kompletní catering nebo zábavné aktivity pro Vaše hosty.

Oslavy

Ať už slavíte narozeniny, křtiny, výročí svatby, nebo se jen tak chcete sejít s rodinou a přáteli, stejně jako pro svatby Vám nabízíme výběr z několika variant prostor. Nezáleží na tom, jestli chcete posedět u piva a ohně, nebo chcete připravit slavností tabuli, na Amfíku je možné téměř vše. 

Kromě prostor pro Vaši svatbu či oslavu zajistíme UBYTOVÁNÍ, CATERING, STANYVOLNOČASOVÉ AKTIVITY!

Vyberte si místo

Všechny naše prostory pro pořádání svateb jsou přirozeně oddělené od okolního provozu a disponují vlastním sociálním zařízením, takže nejste nikým rušeni. Vybírat můžete z těchto variant:

Multifunkční hala

Variabilní prostor v zadní části areálu s kapacitou až 180 hostů, který lze dle potřeby velikostně upravovat mobilními přepážkami. Jedná se o nejvhodnější variantu, pokud neplánujete pronájem velkokapacitního párty stanu a máte obavy z nepříznivého počasí. V případě deště budete v suchu a v případě horka lze sál příjemně propojit s venkovním prostorem před halou otevřením tří velkých automatických vrat. Hala disponuje vlastním sociálním zařízením, barem a kuchyní pro dochystání a výdej cateringu a místností, která může sloužit buď jako šatna, zázemí, nebo místo, kde mohou odpočívat nejmladší účastníci svatby :-)

V rámci tohoto prostoru umožňujeme zajištění vlastního cateringu.

Grill park

Je skvělou variantou pro svatbu v přírodě. Zastřešený prostor v těsné blízkosti umělé vodní plochy, který je vybaven vlastním sociálním zařízením a zázemím pro bar a výdej cateringu, má kapacitu cca 50 - 60 osob. K prostoru přiléhá vydlážděná plocha o rozměrech 15 x 20 m, která může sloužit jako taneční parket, nebo místo pro postavení velkokapacitního párty stanu, čímž se kapacita tohoto prostoru zvýší až na 120 hostů. Vodní plocha s dřevěným molem je často využívaným místem pro svatební obřad nebo zábavné aktivity.

V rámci tohoto prostoru umožňujeme zajištění vlastního cateringu.

Sál restaurace

Sál restaurace je vhodný pro menší akce do 40 osob především v chladnějších měsících nebo pokud se jedná o neplánovanou akci a ostatní prostory jsou obsazené nebo nevhodné. K jejich konání jej poskytujeme ve dvou režimech, buď s částečným omezením pro ostatní návštěvníky formou přepažení prostoru mobilními zástěnami, nebo s uzavřením celého sálu restaurace s oddělením pultu baru mobilní zástěnou tak, aby běžní návštěvníci měli možnost si objednat. K sálu je možné zarezervovat a uzavřít pro veřejnost i část venkovní terasy.

V rámci tohoto prostoru není možné zajistit si vlastní catering, do kuchyně má z bezpečnostních důvodů přístup pouze personál Amfíku Bukovina a partnerského cateringu.